GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Şikayet-Öneri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Vide
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 6:54 am

ayyyy bna biyoloji deme sinir oluyorum o derse xD
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 9:59 am

ben Fizik + kımYADaan neFreT edioRmm

biyoLojı ii yaF
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 10:16 am

bnde tam tersi kimya fizik seviom formüller işlemler varya onçin ama biyodan nefrrrrrrrrrrreeeeeeeeettttttttt ediommmm
~>SißéL<~

CoAdmin
CoAdmin
~>SißéL<~

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 366 Nerden :
Kişisel İLeti :
«« ẰگЌĮм گéήì گèυìУǿŕµм »»
Aktiflik Puanı:1366
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 10:37 am

amannn bana fizik olmasın da ne olursa olsun Very Happy Very Happy
https://gencforum.forumakers.com
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 6:40 am

ayy ıRenc Ya FıZzık anca FormuL bıde bızım fenCci yanLıs anLatıo hic bi biiiiiipppp anLamıoz

bipp Very Happy
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 8:09 am

Adminler konuyu sohpet topiğine çevirirse üye napar?
Cevap: Topikte parti verir Şikayet-Öneri - Sayfa 2 245645

Hani Büşra demişya Ranklar vardı önceden şimdi yıldız var eskisine dönsün diye.Bencede dönsün ya.Ranklar fışır fışır güzeldi Very Happy
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 8:32 am

bende öyle istiyorum ama çoğunluk yani yöneticilerden yoğunluk bu yıldızlar kalsın istendi ve kaldı ama bnde o eskisini istiyorumm çokk güzeldii Very Happy
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 11:45 am

bana soruLmadı yinee Very Happy her zamanki qibi yöneciLermiss peehh
neysE bn Ce de diĞer sekLi daa qüzeLdi iste böLe deyincede poLemik oLustuRan ben oLuoRm + hıc bıseyi beğenmeyen de bn oLuyOrmm ama bn Ce herkes acıkca fıkRını söLemeLi deıLmı
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 1:18 pm

ewt bebemm ama şöle bişi vardı o zmn sn yoktun bn sibel zeynep vardık zeynoyla sibel bu güzel dedi tabii bn doğal olarakk dikkate alınmadımm 2ye 1 yanii durum onçin böle olduu
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 2:18 am

Ben hayvanlar bölümü istiyorummmmm!!!
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 6:46 am

ben tatlı sözlük bölümü istiyorum yani mesala bir sözcük yazıp onun hakkında yorum yapıp bilgileneceğimiz bi bölüm
https://gencforum.forumakers.com/
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 2:45 pm

SideMiS HeR hALiYLe QuSeL AmA HaRbY RaNkLar QuSeLdİ..
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 8:11 am

Yemek tarifleri bölümüde olsuunnn....
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 8:53 am

ayHhh TIqandımm
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 10:53 am

Siteye kimse girmiyo yaaaaa Mad Evil or Very Mad Hayvanlar v Yemek Tarifleri bölümleri istiyoruuuummmm Sad
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 2:42 pm

eeedh kimse siteye qrimio coq usuLuomm
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 6:37 am

ya evet ben girdiğim hiç kimse yok benden başka çok üzülüyorum ya
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 10:22 am

neden artık kimse siteye girmiyor herkesin sınavları başladı ama yinede kimse girmiyor ben paylaşım yapıyorum ama galiba boşuna çabalıyorum kimse nede olsaa buraya hiç girmiyor artık belki bu yazdığımıda haftalar sora girince görürsünüz
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:39 pm

yaa kusura bakmayın çok ihmal ettim bu siteyi fakat hergün 2-3 sınav yapıyolar hocalar birde bn lise 3 e gidiyorum öss var bnm için gerçi 1 sene var össye ama şimdiden çalışmam gerekiyor ama fırsatını bulur bulmaz ilk işim buraya bakmak oluyorr
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 6:32 am

vaLLa her daqqa buRdayım beeeeen amaa kımse girmiio yaaww
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 7:21 am

aynen kimse qirmio Sad
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 7:29 am

bu hafta bende pek giremiyordum ama eskiden girdiğimde hep 1-2 kişi olurdu ama artık kimse olmuyor umutsuzluğa kapıldım galiba
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 6:11 am

Forumda neden siyaset konuşamıyoruz?? Bu bir gençforumu.Herşeyden konuşabilmemiz gerkekirken neden kısıtlamalar var??Biz TÜRK vatandaşıyız.Vatan Millet meselelerini konuşcamız bir bölümümüz niye yok??Öğrenciyiz.Devlet-siyaset bizim işimiz değil diyoruz da bu işe kayıtsız kalmak sizce uygun,güzel birşey mi??Bugün İsrail Hamas'a girdi.Yarın Türkiye'ye girmeyeceği ne malum?? Asker kapımıza dayandı.Ben öğrenciyim mi diycez??

-Siyaset Bölümü
-Vatan-Millet Güncel
-Hayvanlar
-Tıp

Bölümü istioruum.Forumu zenginleştirelim lütfen ya.Trendy'e mesaj gönderdim.Bu hafta yayınlarlarmı bilmiyorum.İnşallah yayınlarlar.Bu sürede bizde stemizi güzelleştirip,girenin çıkmamasını sağlayalım.Kısacası SİTEMİZE SAHİP;ÇIKALIM..!!!!
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 12:53 pm

Melisa dediklerine fazlası ile katılıyorum.Siyaset bölümü de olmalı ve tüm sitelerde siyaset içerikli konu yasaktır diyor ama eğer aşırıya kaçmadan kendimizi siyasete verirsek siyasetin kimseye zararı olmaz diye düşünüyorum.Bencede sitemizi daha da geliştirmeliyiz ama 900'den fazla konumuz var bu 7-8 kişiyle oldu belkide bir yerden sonra herkes umutsuzluğa kapılıyor bu kadar çaba harcamak ama hala üyenin az olması herkesi üzüyor şuan bir kısım arkadaşlarıma söyledim ama biliyorum ki üye olsalarda paylaşım yapmayacaklar o yüzden bir anlamı kalmıyor mesala trendy mesaj yollamak güzel fikirdi çünkü trendy çok okunan bir dergi daha farklı yerlerde reklam yaparak bu site daha çok gelişebilir tabii ki ama siteye bağlı olanlar bile artık siteye doğru dürüst girmiyorlar tabii ki bir kişi ele alarak konuşmuyorum genel olarak diyorum herkesin sınavları var dersleri var ama yinede girip konu açacak vaktimiz oluyor bence ama zaten burda ben kendimi suçluyorum çükü bende giremiyordum ama en azından bazen 2-3 dakikalığına bile girdiğim zamanlar birileri olurdu şuan da be n bunları yazarken sitede benden başka kimse yom herkes girince böyledik durum zaten peki bu site nasıl gelişecek???
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Şikayet-Öneri Şikayet-Öneri - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 2:16 am

Biz konuşuyoruz ama bi sonuca varsak bile adminler yapıcak bu işi biz değil.Yetkimiz yok..
Adminlerimiz bu konuda bişey demicek mi?????

Şikayet-Öneri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
2 sayfadaki 3 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki