GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

enteresan bir olay

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
enteresan bir olay Vide
MesajKonu: enteresan bir olay enteresan bir olay Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 8:02 am

mevsimlerden yazdı.Ben yine elimde romanım onu okuyor sanki ben yaşıyormuşum içindekileri gibi kayboluyordum oralarda.Sonra kapı çaldı.Bende açtım.Babamın arkadaşı olduğunu babamında yukarı çıkıyor olduğunu söyledi.Bende annem söyledim.Annem tmm al içeri baban gelir şimdi.dedi Kendisi mutfaktaydı.Buyrun dedim adam içeri geçti.Bende odadaydım.1 saat oldu.Babam gelmedi.Ben endişelendim.Sonra annem bizim olduğumuz odaya geldi ve oturdu.Sonra bana sordu:
-Kızım babanın arkadaşı gelme dimi?,bend e şaşkınlıkla:
-Geldi anne.oturuyo ya ,dedim.Annem :
-Kızım sen iyi misin ikimizden başka kimse yok burda ,dedi.
Ben korkmaya başladım ve:
-Anne adamı görmüyo musun ?yanımda oturuyo,dedim
Annem :
-Hayır kızım ne adamı ?,dedi.Ben iyice korktum.Ama adam yanımda oturuyordu.Annem görmüyomuydu onu?
Sonra adama :
-Gidiin burdan babam nerden hani?,dedim.
Anneme göre duvara konuşuyodum.Annem
-Sen kiminle konuşuyosun kızım ,dedi.Oda hareketlerimden korkmaya başladı bende onun öyle söylemesinden korkmuştum.Sonra anneme korkak bir ifadeyle:
-Anne adamı görmüyomusun mavi gömlekli oturuyo burda ya karşında oturuyo,dedim.
Annem gülüp:
-Şaka mı yapıyosun sen?,dedi.Ben çok korktum ve euzü besmele çektim.Adam ben besmele çekince 'sus'demeye başladı .Bi kez daha çektim bağırmaya başladı.Annem de şaşkınlıkla bana bakıyodu.Ona anne iblis yanımda desem inanmayacktı delirdiğimi düşünecekti .Benim defalarca ardı ardına besmele çekiyordum annem korkmaya başladı.
Ben besmele çektikçe adam benden uzaklaşıyordu.Allaha dua ediyordum ''Allahım beni ondan koru gitsin burdan ''diye.Annem neyin var diordu.Bense dua ediyordum.Adam bana bağırmaya haykırmaya başladı.Ben çok korktum gitttt burdaaaannnn die bağırdım ve dualar ettim.Dayanamadı kendini yırtmaya başladı ben bakamıyordum .Katliam gibiydi gözlerimi kapayıp dua ediyordum .Ve gözlerimi geri açtığımda gitmişti.Annem şaşkınca bana bakıyordu.Ve şükrettim.
O iblisti.Ve bir daha hiç gelmedi...

ALINTI

Shocked scratch enteresan bir olay 13632
https://gencforum.forumakers.com/
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
enteresan bir olay Vide
MesajKonu: Geri: enteresan bir olay enteresan bir olay Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 8:05 am

Allaaaaaaaaaaaaahh!!
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
enteresan bir olay Vide
MesajKonu: Geri: enteresan bir olay enteresan bir olay Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:31 am

Aynennnn Alllaah!!!!!!!!
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
enteresan bir olay Vide
MesajKonu: Geri: enteresan bir olay enteresan bir olay Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:49 am

aLıntı asLı Very Happy
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
enteresan bir olay Vide
MesajKonu: Geri: enteresan bir olay enteresan bir olay Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 11:03 pm

yha böle sey olurmu hiç beaa! ama olur mu olur yaff şaşkın

enteresan bir olay

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası