GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeni Ay//Stephenie Meyer

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
|~zynß~|

~Admin~
~Admin~
|~zynß~|

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/11/08 Mesaj Sayısı : 186 Nerden :
Kişisel İLeti :
ηαℓєт σℓsuη içiм∂єкi iηsαη sєνgisiηє!
Aktiflik Puanı:1186
Yeni Ay//Stephenie Meyer Vide
MesajKonu: Yeni Ay//Stephenie Meyer Yeni Ay//Stephenie Meyer Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 11:39 am

Yeni Ay//Stephenie Meyer Wyb2due6

arka kapak özeti

Edward ve Cullen Ailesi’nin diğer üyeleri Bella’nın doğum günü için bir parti verirler, fakat Bella ısrarla karşı çıkar. Çünkü ortada büyük bir sorun vardır; Edward sonsuza dek genç kalacaktır, peki ya Bella? Kâbuslar, sırlar, imkânsızlıklar, seçimler ve kararlar... Bella ve Edward’ı yine sorlu bir mücadele bekliyor.
Alacakaranlık’ın kahramanlarının aşk ve heyecan dolu macerası Yeniay’da hız kesmeden devam ediyor.
Çok garipti, ikimizin de ölümcül bir tehlike içerisinde olduğumuzun farkındaydım. Yine de kendimi iyi hissediyordum. Kalbim yerinden fırlayacak kadar hızlı atıyor, kanım damarlarımda sıcacık akıyordu. Ciğerlerim Edward’ın teninden gelen tatlı mayhoş bir kokuyla dolmuştu. Sanki göğsümde hiç delik olmamıştı. Harika hissediyordum, iyileşmemiştim ama sanki hiç yaralanmamış gibiydim…

-----------------------------------------------------------------------------

İlk kitabı Alacakaranlık’la büyük başarı elde eden genç yazar Stepheni Meyer Publishers Weekly dergisi tarafından 2005’in en çok ümit veren yazarlarından biri seçildi. Eserleri 20’den fazla dile çevrilen yazarın ikinci kitabı Yeniay da Alacakaranlık’la birlikte raflarda!

New York Times En Çok Satanlar Listesinde 1 Numara!

“Gençler bu yeni maceraya bayılacak ve yeni kitapları sabırsızlıkla bekleyecekler!”
https://gencforum.forumakers.com
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: Yeni Ay//Stephenie Meyer Yeni Ay//Stephenie Meyer Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 2:04 pm

Ya Edward'a bayılıoommm
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: Yeni Ay//Stephenie Meyer Yeni Ay//Stephenie Meyer Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 2:31 am

Aynen ya insan kitaptaki bi karakterin fanı olabilir mi? Very Happy
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: Yeni Ay//Stephenie Meyer Yeni Ay//Stephenie Meyer Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 3:25 am

Ewt.. Bi de karakter wampir olunca Very Happy

Yeni Ay//Stephenie Meyer

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası