GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lise Defteri (Eski dizilerden)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
**     тυğçє 

Lise  Defteri (Eski dizilerden) Yildiz10
**     тυğçє 

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 8 Nerden : Dünya! Sen nerden?
Kişisel İLeti :
Japon
Aktiflik Puanı:18
Lise  Defteri (Eski dizilerden) Vide
MesajKonu: Lise Defteri (Eski dizilerden) Lise  Defteri (Eski dizilerden) Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 10:30 am

Tam bir gençlik dizisi olan Lise Defteri 1 yıl kanal D'de gösterimdeydi. Aynı sene içinde dizi bitirildi. Şu an D max'ta oynamaktadır.

Lise  Defteri (Eski dizilerden) Index

Lise defterinden bi'kaç oyuncu

Emre Altuğ
Gerçek Adı : Niyazi Emre Altuğ
Doğum Tarihi : 14 Nisan 1970
Eğitimi : Lisans
Bir çok oyun ve filmde rol almış, Sezen Aksu, Nilüfer, Sertab Erener ve Levent Yüksel gibi sanatçılara vokalistlik yapmıştır. 1999 yılında ilk albümü İberti Âlem´i çıkaran Emre Altuğ 2000 yılında, Melih Kibar´ın Yadigâr albümüden seslendirmiş olduğu parça ile büyük ün kazanmış ve ilk sinema filmi Kolay Para Kazanma Kılavuzu vizyona girmiştir. Bunun ardından 2003´de ikinci albümü "Sıcak",2004'te üçüncü albümü "Dudak Dudağa" ve 2005 yılında dördüncü albümü Sensiz Olmuyor piyasaya çıkmıştır. Adını dördüncü albümünden alan Sensiz Olmuyor adlı bir de televizyon dizisinde oynamıştır. Son olarak da 2007 yılında "Kişiye Özel" isimili albümünü çıkarmıştır. Eski Türkiye güzellerinden Zeynep Tokuş'la da beraberlik yaşamıştır.

Uzun süredir manken Çağla Şikel ile beraber yaşamaktadır. Çift 10 Ağustos 2008 tarihinde eğlence mekanı Sortie'de evlenmiştir.

Ece Erken
Doğum Yeri : Samsun
Doğum Tarihi : 11 Mayıs 1978
Eğitimi : Lise
Sabah Şekerleri programıyla tanındı.

Babası subay olduğundan dolayı Ağrı, Ankara, Kıbrıs gibi çeşitli yerlerde yaşadı. Beşiktaş Atatürk Lisesi'ni bitirdi ve Beşiktaş taraftarıdır. Tenis, binicilik, kar kayağı, araba sürmek, müzik dinlemek, sinemaya gitmek sevdiği faaliyetler arasındadır. Bir keresinde at kendisini kaçırdığından beri ata binmemektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilir.

Sunuculuk kariyerine 12 yaşında, Kıbrıs'ta Bayrak Radyo Televizyon'da başladı. Sonra sırasıyla; Ankara'da Radyo Vizyon'da ve Radyo Genç'te çalıştı. Ardından İstanbul'a geldi ve Kral TV'de işe başladı. Kral TV'den sonra ise, Metropol FM, Alem FM, Show Radyo ve son olarak Radyo Viva'da çalıştı. Televizyonculukta işe ilk Star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Genç TV'de çalıştı. 4 yıldır da Show TV'de program yaptı. Şu anda Kanal 1'de sunuculuk yapmaktadır. 1 Eylül'de Tuncer Öztarhan ile evlendi.

Arda Kural
Doğum Yeri : Yalova
Doğum Tarihi : 12 Nisan 1980
Eğitimi : Lisans
Liseyi Yalova Endüstri Meslek Lisesi'nde okudu. Kocaeli Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünü bitirdi.2 yıl dramaturji ve sinema eleştirmenliği eğitimi aldı. 1999’da kendi kurduğu Tiyatroroman Tiyatrosunda profesyonel oldu, bu tiyatroda ve daha sonra kurduğu Siyah Oyuncular Tiyatrosunda kendi yazdığı Belirtisiz Nesneler, Ben Değil Kendim, Dokuz Köyden Kovulmak, Siyah Mizah ve Aşk gibi oyunlarda rol aldı. Kral TV’de VJ’lik yaptı. İlk 1999’de Eyvah Kızım Büyüdü dizisinde Altay rolüyle kamera karşısına geçti, ve bu dizide Leonardo Di Caprio benzerliğiyle tanındı. İkinci çıkışı 2005’de Emret Komutanım dizisinde Posta Ferit rolüyle oldu.
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
MesajKonu: Geri: Lise Defteri (Eski dizilerden) Lise  Defteri (Eski dizilerden) Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 4:46 am

ben hşç sewmezdim bu diziyi nedense Very Happy
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
MesajKonu: Geri: Lise Defteri (Eski dizilerden) Lise  Defteri (Eski dizilerden) Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 4:29 pm

naaassii de seVeRddim o diziyyi kaLkAMAzdım basındaaann

oLaydım oraadaa acaydım qoLLarımııı Very Happy
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: Geri: Lise Defteri (Eski dizilerden) Lise  Defteri (Eski dizilerden) Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 5:04 am

bnimmm ennnnn sevdiğim dizilerden biriydii o başladığındaa kimse yanıma bile uğramazdııı Very Happy:D:D xD annem geliodu dizi saatlerine göree ew temizliodu Very Happy:D:D:D bilioyaa ewi temizlemicemii onçin xD
SéMa~

SüperMod
SüperMod
SéMa~

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 91 Nerden : Kuzey Kutbu'ndan :]
Kişisel İLeti :
ι ℓσνє уσυ є∂ ωєѕтωι¢к : ]
Aktiflik Puanı:191
MesajKonu: Geri: Lise Defteri (Eski dizilerden) Lise  Defteri (Eski dizilerden) Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 3:02 am

Tuğçeemm Tam bir Lise Defteri hastasıdır Very Happy SağoL Canım bende çok severek izlerdim.
https://gencforum.forumakers.com
~>SißéL<~

CoAdmin
CoAdmin
~>SißéL<~

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 366 Nerden :
Kişisel İLeti :
«« ẰگЌĮм گéήì گèυìУǿŕµм »»
Aktiflik Puanı:1366
MesajKonu: Geri: Lise Defteri (Eski dizilerden) Lise  Defteri (Eski dizilerden) Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 3:36 am

ßuSRa ı| demiş ki:
naaassii de seVeRddim o diziyyi kaLkAMAzdım basındaaann

oLaydım oraadaa acaydım qoLLarımııı Very Happy
https://gencforum.forumakers.com
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: Lise Defteri (Eski dizilerden) Lise  Defteri (Eski dizilerden) Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 5:44 am

izliyordum çok başarılı ve güzel bir diziydi ayrıca paylaşımın için sağol
https://gencforum.forumakers.com/

Lise Defteri (Eski dizilerden)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası