GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

birileri utanmalı...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
birileri utanmalı... Vide
MesajKonu: birileri utanmalı... birileri utanmalı... Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 5:44 pm

birileri utanmalı... Gp340016jl2

Aydın'ın Nazilli ilçesinde, 102 yaşındaki kadın, ziyaretine gelen Kaymakam Caner Yıldız'ın yardım teklifini “Haram olur. İhtiyacı olana verin” diyerek geri çevirdi.

Kaymakam Yıldız, 3 çocuk ve 10 torun sahibi olan, 5 nesli gören 102 yaşındaki Hatice Aktaş'ı bayram dolayısıyla ziyaret etti.
Yıldız'ın elini öperek “Bir isteğin var mı, ben kaymakamım, sana yiyecek göndereyim, kömür vereyim” teklifinde bulunduğu yaşlı kadın, “Oğlum, buraya kadar geldin, beni bahtiyar ettin. Allah sana hacıya gitmiş gelmiş sevabı yazsın. Ben hayatta haram yemedim. Çocuklarım bana bakıyor. Sen git yardımını fakir olanlara yap, onların duasını al” dedi.

Bu yanıt karşısında duygulandığı gözlenen Kaymakam Yıldız, “Aman Allah'ım, 102 yaşındaki tarih gibi olan bir nineden bu sözleri duymak bu milletin öz karakteristik yapısıdır. Onun için bu milletin sırtı yere gelmez” diye konuştu.

Kaymakam Yıldız'a anılarını anlatan Hatice Aktaş, iki dayısının Çanakkale'ye gidip geri dönmediğini, babasının İstiklal Savaşı gazisi olduğunu, çocukluğunda evini basan çetenin teyzesi, anneannesi ve bir dayısını ayaklarından astığını belirtti.

Aktaş, Büyük Önder Atatürk öldüğünde ağlayıp bayıldığını, her gün namaz kıldığında Atatürk için de dua ettiğini söyledi.

Bu arada, astım hastası olduğu bildirilen Hatice Aktaş için yakınları Kaymakam Yıldız'dan sert yatakta sırtının su toplaması nedeniyle yatak istedi.

birileri utanmalı... Gp340012aw7

birileri utanmalı... Gp340013qp4

Burdan siyasilere bir ders çıkmalı .. Yardımı al ama oyunu verme diyen siyasiler , bak 102 yaşındaki ninemiz ne diyor , " Haram " .. Onun için bu söyleminiz doğru değilmiş .. Ben demiyorum , nenem diyor .
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: birileri utanmalı... birileri utanmalı... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 5:10 am

Ay icim parcalandi fotoyu qorunce walla
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: Geri: birileri utanmalı... birileri utanmalı... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 5:13 am

hepimizin parçalanır çnk yüreği olan insanlığını kaybetmemiş olanların içi parçalanır yaa siyaset yapayımm derken oy topliyayım derkenn ezip geçtikleri insanlar ne olacak onlar tabi bunu düşünmez yeterki oy olsunn
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
MesajKonu: Geri: birileri utanmalı... birileri utanmalı... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 10:12 am

off yha kakkaten bende duygulandım yazık yhaaa:(
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: birileri utanmalı... birileri utanmalı... Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:41 am

Devleti satanlar utansın işte.Örnek alsınlar....

birileri utanmalı...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası