GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

..:::Korku Etütü:::..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Vide
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:57 am

sarı kırmızıyı bilerek yazdım xD Very Happy yaniii bnce kötü olmuş silim istersenn Very Happy
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 8:27 am

Yok gerenk yok ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 245645 Nese yaf yaptık bikerem Haydencik eksik olmasın senaryoan XD
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 1:31 pm

Ya Yeni Bölüüüüüüüm Sad
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 1:45 pm

yaaaaaaaaa ewt hani yeni bölüm amaaaa ne zamandır olduuuu haksızlıkkkkkkk:(SadSad
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 2:47 am

7. BÖLÜM

Etrafındakiler şaşkınlık içinde bir cesede bir de etrafa bakıyorladı.Berker se gözlerini cesede dikmiş öylece bakıyordu.Bunu nasıl görebilirdi ki.Bu cesettede öncekindeki gibi diş izleri vardı.Bu kez boynunda yer bulmuştu.Vücudunda kısım kısım morluklar ve yaralar vardı.Hala kanayan yaralar.Koparılmış et parçalarının altından gözüken kanla karışmış kemikler..Barış’ın sarsmasıyla kendine geldi.

Barış: Ya napıcaz bişey söyle yaa??

Berker: Ne??

Barış: Hele şükür kendine geldi.Ya buraya koyarkn gördün mü ?Kimdi?Nasıl dı?

Berker: Görmedim.

Barış: Ne demek görmedin keyfinden mi çıktın dışarıya.Ölücez ya burda .Herşey bi garip.Sende yavaşa yavaş kafayı yedin belli.

Berker biraz düşündü söyleyecek bir şeyler arıyordu.Delirdiğini düşünüyordu ama başkalarının böyle bir şeyi düşünmesini istemiyordu.

Berker: Ya bir şey damladığını gördüm.Yağmur mu başladı diye çıktım dışarıya.

Barış: Öyle olsun da biz napıcaz şimdi.Böyle ölümü mü beklicez.Yarın sabah kalkarız artık bi yerde brimiz asılı.Sırayla iter tükeniriz.Üç ay sonra annemler gelirler.Etrafta kemikler asılı.Tabi o zamana kadar bunu herkim yapıyosa bizim cesetleride kaldırmazsa.

Berker: Yeter ya bi sus ağabeycim.Bıktım be.Sanki ben çok mutluyum buradan.Sanki biz çok mutluyuz.Ama anlasana bir kurtuluşumuz yok.Anladın mı yok?

Gülşen: Kavgayı bırakın ya.Böyle birbirimize bağırarak ölümü atlatabilecekmiyiz?? Hayır .Ya savaşarak ölücez ya da böyle pes ederek biryerlerde kuytuda köşede kimsenin haberi olmadan kedi gibi öldürülücez.Bi çare bulalım.

Berker: Tamam bulalım.İçeriye girmeye ne dersiniz?

Naz: Bu nolcak??

Berker: bilmiyorum alıştık artık.Ya cesetle yatıcaz ya da birazdan o gelip götürcek.

Barış: O kim??

Berker: Arkadaşım. Ne bilim olum bunu koyan işte.Hep öyle yapmıyo mu?Hadi.

İçeriye girdiler.Gözleri pencerelerde kapılardaydı.Korkuyu iliklerinde hissediyorlardı.

Berker: Kimse yalnız hareket etmeyecek.Hep beraber gidicez.Hep beraber gelicez.

Barış: Gece?

Berker: Gecede……Burda uyuruz birimiz nöbet tutar.Birşey olursa diğerlerine haber verir.

Kalktı televizyonu açtı.Kafalarını dağıtmak istiyordu..Bir iki saat televizyona baktılar ama öylesine hepside tetikteydi.Etraf ise hala karanlıktı.Yavaş yavaş yorgunluğunda etkisiyle kapanan göz kapaklarına hükmetmeye çalışsalarda kaşı koyamadılar.Barış’la Berker se bu konuda uykusuzluğa en alışkın olanlardı ve doğal olarak uyuymamışlardı.Ama uykunun onlarıda bastırdığı belliydi.

Barış: Napıcaz??

Berker: Nasıl napıcaz?

Barış: Nasılı mı var olum.Burda ölümümü beklicez?

Berker: Başka bi fikrin var mı???

Barış: Yok.

Berker: Başka bir fikir yoksa yapcak bişeyde yok.Uyu ne diyim?

Barış: Kim beklicek?

Berker: Ben beklerim.

Barış: Yok olmaz öyle şey.Ben beklerim sen uyu.

Berker: Offf uzatma uyu işte.Beklicem dedim.

Barış uyumak için gözlerini kapattı.Berker se dalmış ne yapcakları konusunda düşünüyordu.Cesetin hala oradamı olduğunu merak etti birden.

Berker: Barış???Uydun mu??

Barış: Yok uyumadım.Uyku tutmuyo.

Berker: Sen bir iki Dakka bekle ben dışarıya bakıp geliyorum.

Barış: Noldu bişey mi var??

Berker: Ya bişey yok telaşa kapılma hemen ya.Ceseti götürmüş mü diye bakıcam.

Barış: Boşver götürdüyse götürdü.Götürmediyse kalsın.Ölüsünden mi korkucaz??

Berker: Bilmem.Ufff….Sen devam et uykuya.

Barış: Öff. Kafanı patlatacam şimdi.Ya düşündüm de yarın şeye gitsek?

Berker: Neye??

Barış: Ormana.Arıyalım bakalım.Belki oralarda biyerdedir bu.Herzaman yanımızda dışarıda bi yerde yatmıyo ya.Çadırı bir şeyi var beklide.

Berker: Olabilir aslında.

Desede olmicanı biliyordu.Çünkü gördüğü şeyler olağan üstüydü.Bu adamında ormanda çadırda yaşaması saçmalıktı.

Berker: İyi tamam.Plan hazır.Uyu bak birazdan uykum gelirse seni kaldırırım.

Barış: Tamam tamam.

Bir süre daha düşündü .Nolcaktı.Hep böle birbirlerini bekleyerek mi kalıcaklardı.Birsüre daha düşündü.Birden bir ses duydu.Bir çıtırdı.Hemen ayağa kalktı.Koluna bir şeyin değidiğini hissetti.Aniden arkasını döndü.

Berker: Melek??

Melek: Benim merak etme..

Berker: Sen dilsin.

Melek: Saçmalama istersen.

O anda dışarıdaki gölgeyi gördü.

Melek: Hayır sakın çıkma dışarıya.Sakın.Beni dinleee….

Berker çoktan kapıya varmıştı bile.Arkasını döndü.

Berker: Bu defa seni dinlemicem.Nolucaksa olcak.

Hızla dışarıya çıktı.Etrafta her zamanki gibi mavi bir karalık vardı.Nefret ediyordu bundan.Etrafına baktı.Görmüştü onu .Üzerinde koyu gri topuklarına kadar uzanan bir pardösü vardı.Kafasına da bir poşu sarmıştı.Bir tür kamuflaj.Omzuna attığı çuvalda cesedin olduğunu düşündü.Götürmeye gelmişti işte.Hızla peşinden koşamaya başladı.Hızını artırdıkça daha da hızlanıyordu.Bir anda ortadan kayboldu.Etrafına bakındı.Yoktu.Biraz daha koştu.Yoktu.Etrafında yavaşça bir tur döndü.Ağaçlara baktı.Yoktu.Birkaç adım daha attı.Sonunda görebildi.Hızla koşuyordu.Bu kez çuval yoktu.Bir yere bırakmış şimdi yoluna devam ediyordu.Peşinden hızla koşmaya kaldığı yerden devam etti.’’Bu gece son olsun’’ dedi içinden.Kurtula düşüncesiyle hızını arttırdı aralarında 5-6 metre kadar bir mesafe kalmıştı.Durdu.Çünkü o da durmuştu.Berker’den tarafa döndü.Önce başındaki poşuyu daha sonra pardösüyü çıkardı yere attı.Bir katil için gayet şıktı.Üzerinde siyah bir mont,altında koyu renkli bir jean vardı.

Edward: Tamam pes.Yakalandım.Ben Edward.

Elini uzattı.

Berker: Yabancı kökenli bir katil.Ne güzel hikaye.

Soğukkanlılığına kendisi bile şaşırıyordu.Edward sa elini uzatmış bekliyordu.

Berker: Benimde elimi uzatmamı mı bekliyorsun?Bir katille tanışmamı…

Edward: Ben katil değilim.Ben sadece seni korumak istedim..

Berker: Bir tane daha.Herkes melek .Kim şeytan peki? Geriye tek bi kişi kalıyo ben!!

Edward: Senle anlaşamicaz galiba.

Berker: Evet anlaşamicaksınız.

Edward: Off Melek’in dediği kadar da varmışsın be.Biraz dinlesen nolur??

Berker beyninden vurulmuşa döndü.Onun gerçekten iyi birisi olduğunu düşünmüştü.Küçücük masum bir kız….Ama o şimdi katilin ortağıydı…

Berker: Neyi dinlicem ya.Herkes bir olmuş koruma ayağından kuyumu kazıyo.

Edward: Senle uğraşmak gerçekten zor ama anlicaksın.Daha fazla konuşup vakit kaybedemeyiz.Şimdi hemen geriye,evine dön.Orada sana bir şey yapamazlar.

Berker: Ne diyon sen ya??

Edward: Söylediğimi yap diyorum.Bize biraz güven.Eğer güvenmezsen zaten ölüceksin.Evde sana bir şey yapamicaklar.

İnanmak istemesede inanmak zorundaydı.Gülşen’in dediği gibi mutlaka ölüceklerdi ama avaşmadan ölmek…

Berker: Peki tamam dönüyorum diyelim.Arkadaşlarım neden benimle bu cehennemde sürünüyo…

Edward: Onlar kurunun yanında yaş misali..

Berker: Bak sen bizim ki atasözleride bilirmiş.

Edward: Seninle anlaşmak tahminimden de zor olucak.İyi dinle .Arkadaşlarına hiçbir zarar gelmicek.Sadece sen.Eğer evden dışarıya çıkmazsan da sanada bir şey olmayacak.Şimdi çabuk eve geri dön.Azrail peşinde.Zamanla mücadele…..

Gitmek istemiyordu.İçinden gelen tek şey suratının ortasına okkalı bir yumruk indirmekti.Ama Azrail peşinde.Azrail peşinde sözleri ve gitmesi için ısrarları kulağında bir uğultu gibi dolanıyordu.

Berker: Uuuuuffff.Allah kahretsin.

Hızla arkasını döndü .Hızlı ve sinirli adımlarla eve doğru ilerledi.Arkasında Edward’ın sesini duydu.

Edward: Vakit kaybetme.Azrail peşinde.Zamanla mücadele……
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 6:58 am

çok süperrrr olmuş canısımmmmm ya benim anlamadığım bu berkerden ne istiyorlar ya çoçuk üç ay ssonunda ya ölecek yada delircek
https://gencforum.forumakers.com/
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 7:58 am

Teşekkürler bebişim...

Berker'i ödürmiyim de delirtiym diorum Smile Ne istiyolar.Ne istedikleri ilerki bölümlerde gün yüzüne çıkıcak.Edebiyat parçaladım Smile ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 245645
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 8:40 am

inşallah neden uğraştıklarını öğrenecem tabii çatlamassam o güne kadar
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 10:03 am

Süperd harikaydi. Bayildm. Captlu iyimish bee!!
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 3:40 pm

vayyyyyyyy bizim meşur çaputluya bakın heleee çokkk süpppppppperrrr bi bölüm olmuşş canım benim bekleriizzz yeni bölümü ama erken olursa hiç fena olmaz hani Very Happy
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 12:27 pm

YB YB YB YB YB
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 9:53 pm

melissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
yb_? ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 245645
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 8:30 am

S sini o kadar uzatcana bi a koysan nolur du ki ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 245645

Yb cumartesi gelir heralde perşembe de olabilir.Yoruma bağlı ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 245645

Bi tane bölüm koydum daha bi sayfa olmadı bak yorum...
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 23, 2008 9:38 am

yawwww sanki üye vardaa yorum bekliyoo nerdeysee forumun yarısı yo5rum yazdrı
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:33 am

yb yb yb
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 11:54 am

YB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YBYB YB YB YB YB YB YB
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 5:24 am

ee hani yeni bölüm ?
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 6:28 am

hani canm yb o qadar yasdik yaaaaaaaww
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 8:02 am

yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb yb..........
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 11:53 am

melissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
yaw bölümleri unutcam ayf hadi koy artıkk
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 7:34 am

Cumartesi günü koyucam.Yazılılarım çok yoğun kusura bakmayın çok gecikti ama sınıfta kalacam bu gidişlede napim ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 245645
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 11:55 am

yaww cumartesi geçeli çok oldu ama senaryodan hala bi ses seda yokk...
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 11:50 pm

Ben bu cumartesiyi kastetmiştim Ebruuuu.Bugün koyucam yaniii....

Yeni oyuncuları ekliyorum...

..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Alpmr4

..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Remrv0

..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Neslihanzo4
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 7:04 am

hadi ya ekle melisa yb yb ...
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: ..:::Korku Etütü:::.. ..:::Korku Etütü:::.. - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 9:03 am

melisssssssssssssss çabutçu gelsin seni yesin emiiiiiii koy da artıkk yeni bölümü offffff meraklandırma insanı alla alla Very Happy:D

oyuncularda güzelmiş hele aysun kayacı Very Happy:D

..:::Korku Etütü:::..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
3 sayfadaki 4 sayfası Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki