GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İmkansız Aşk // |~zynß~|

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
|~zynß~|

~Admin~
~Admin~
|~zynß~|

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 29/11/08 Mesaj Sayısı : 186 Nerden :
Kişisel İLeti :
ηαℓєт σℓsuη içiм∂єкi iηsαη sєνgisiηє!
Aktiflik Puanı:1186
İmkansız Aşk // |~zynß~| Vide
MesajKonu: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:16 am

İmkansız Aşk...
Damla annesinin başka bir adamla evleneceğini kabul edemiyordu.Babasıya uzun zaman önce ayrılsalarda yapamazdı böyle bir şey!Üstelik evleneceği adamın kendinden 2 yaş büyük bir oğlu vardı.''Cici''babayı kabullenemezken daha birde başına ''Cici'' abi çıkmıştı.Çok yakında kabus başlıcaktı.

Hayatına giren bu yeni insanlar hayatını öyle bir değiştirecektiki kendiside şaşırıp kalacaktı.Bir anda kendini bambaşka kişilerin,bambaşka olayların içinde bulacaktı....

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KARAKTER TANITIMI

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5169

Damla:17 yaşında Güzel ve zeki bir kız.Derslerinde pek iyi değil ama kötüde değil.Vasat yani:DEn iyi arkadaşları yasemin ve büşra.Eski sevgilisi Ediz onu aldattığı için ondan nefret ediyor.Annesinin başka bir adamla olmasını kabul edemiyor.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5244

Barış:19 yaşında.Okulun en yakışıklı ve en havalı çocuklarından biri.En büyük düşmanı Ediz.Derslerini tahmin ediyorsunuzdur:D.Gününü gün eden kimseyi takmayan biri.En iyi arkadaşı Murat hariç.Babasının başka bir kadınla evlenmesini hiç umursamıyor.Tam bir araba manyağı.Yeni model spor arabalara bayılır.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5319

Murat:19 yaşında.Oda çok yakışıklı.Dersleri oldukça iyi.Aşktan fena derecede ağzı yanmış bir şahsiyet.Kızlara asla güvenmiyo hatta onlardan nefret ediyor.Pek kötü bir alışkanlığı yok.Ama bilgisayar yazılımlarına ve yeni çıkan bilgisayar oyunlarına meraklı.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5340

Yasemin:17 yaşında.Damla ve Büşra'nın en iyi arkadaşı.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5383

Burak:Namıdeğer Burki.Barışların tayfasının maskotu.Çok komik,çok sempatik...19 yaşında.Dersleri berbat:DTaktığıda söylenemez.Amatör çekim yapıyo(video,fotoğraf)Yanında mutlaka kamerasını bulundurur.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5412

Büşra:Namı değer Büşbüş:DOldukça süslü.Bu yüzden arkadaşlarının alay konusu olmuştur hep.Ayrıca tam bir şıpsevdi:)Ayran gönüllülüğü başına bela açsada asla uslanmayacak tiplerden...Damla ve Yasemin en iyi arkadaşları.Modayı çok yakından takip ediyor.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5463

Ediz:19 yaşında.Okulun enn yakışıklı ve havalı ve züppe çocuklarından bitanesi.(Ama gerçekten çok yağşuklu:D)Barış en büyük düşmanı.Damla nın onu terk etmesini kabullenemedi.O'nu rahat bırakmıyor.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5520

Ecem:19 yaşında.Ediz'in Damla'yı aldattığı kız.Barışa ilgi duyuyor.Bildiğimiz klasik arabozan kötü kız...Çok havalı.

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5547

Mehmet:Barış'ın babası.(Barışın yağşukluluğunu nerden aldığı belli oluyor.)

İmkansız Aşk // |~zynß~| 5554

Ahu:Damla'nın annesi.Bildiğin sosyete.Anlatmaya gerek yok...

İMKANSIZ AŞK İLK BÖLÜMÜYLE ÇOK YAKINDA GENCFORUM.FORUM0.İNFO'DA....
https://gencforum.forumakers.com
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:19 am

sabbırsızlıklaa bekliyoreeee Very Happy
|~zynß~|

~Admin~
~Admin~
|~zynß~|

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:20 am

Zaten sen 12 bölümünüde biliyoree:D
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:21 am

ozmn sn tek tek koy bu bölümlerii hem genel bi tekrar olurr dier bölümleride artık yayınlamaya başlarsın Smile
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:44 am

oooooo süper imkansız aşk fanatiği oldum senaryo devam ediyor çok sevindim yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum Smile
https://gencforum.forumakers.com/
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:46 am

ehe bizde bekliozda hanfendi ne zmn koyarsaa Very Happy
|~zynß~|

~Admin~
~Admin~
|~zynß~|

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:58 am

baş_belası_cadı demiş ki:

SaoL jnmmmm.....Seni çok bekletmeden yeni bölümlere geçerim inşallah.Bayramdan önce yeni bölüm ekleye bilirim umarım:)

1.Bölüm

Damla bir türlü kabullenemiyordu annesinin başka bir adamla evleneceğini.Babasına nasıl ihanet ederdi?Gerçi uzun yıllar önce ayrılmışlardı ama olsun yinede başka bir adamla evlenemezdi!!Sonra babasıyla konuştukları aklına geldi ve biraz sakinleşti.''cici'' babsı ve ''cici'' abisinin gelmesine az bir zaman kalmıştı.Mehmet beyin gözünde kötü bir izlenim bırakmak istiyordu.Belki evlenmekten vazgeçerdi annesiyle.
Gardırobundan siyah darpaça pantolonunu ve üstüne siyah sweetini geçiriverdi.Siyah saçlarını saldı ve gözüne kalın bir şekilde kalem çekti.Aslında nefret ederdi bu tarz giyinenlerden ama mecburdu.

Annesi Damla'nın bu halini görünce kısa bir çığlık attı.

Ahu:Damla sen ne yaptığını sanıyorsun?
Damla:Valla yemek yemek için aşağı indiydim anneciğim.Bi problem mi var?
Ahu:Birde benimle dalga geçiyorsun!!Çabuk odana git ve üstüne adam gibi bişey giy!!
Damla:Banane.Ben bunları giymek istitorum!
Ahu:Damla sana çık ve doğru dürüst bişey giy dedim!!

Damla zorakide olsa odasına çıkıp üstünü değiştirmeye koyuldu.

-------------------------------------------------------------------------------------

Mehmet:Barış şu kravatı bağlar mısın lütfen?
Barış:Iıh.Asla olmaz.Ya peder bn gelmesem oraya olmaz mı?
Mehmet:Hayır olmaz!Bu yemeği sizin tanışmanız için yapıyorum oğlum.Nasıl ben gelmessem olur mu diyebiliyosun??
Barış:Uff tamam ya geliyoz.
Mehmet:Kravat..
Barış:Kesinlikle hayır.

Barış üzerine siyah bir gömlek,beyaz spor bir ceket ve altına kot giymişti.Gömleğinin ilk üç düğmesini açtı.Saçına eliyle şekil verdikten sonra babasıyla birlikte yola çıktı.

--------------------------------------------------------------------------------------

Barış ve babası yolda ilerlerken barışın telefonu çaldı.

Barış:Alo??!
Murat:Selam abi.Gelsene bizim mekandayız biz.
Barış:Yok oğlum bugün ben yokum.Takılın siz.
Murat:Hadi abi yaa..Oyunbozanlık yapma!
Barış:YOk ya.Ben bizim pederin müstakbel karısı ve kızıyla tanışmaya gidiom.Beni kurtarabilirsen gelirim.

Mehmet bey Barış'a sert bir bakış attı.Sonra tekrar önüne döndü.

Murat:Hee yok o zaman sen tanış müstakbel annenle ve kardeşinle:D
Barış:Kötü yapıcam şimdi.
Murat:Hadi abi.Sana iyi eğlenceler ben tutmıyım seni...
Barış iyi olur.

Mehmet ani bir hareketle arabayı döndürdü.

Barış:Noldu baba?
Mehmet:Damla için aldığım hediyeyi unuttum.
Barış:İyi halt ettin yani!!Bide o kadar yolu geri........
Mehmet:Tamam barış.Sus artık!

Damla çok stresliydi.Tırnaklarını yiyordu(stresli olduğu zaman hep yerdi zaten)Birden aklına anne ve babasının ayrıldığı gün geldi.

Mazhar bey:Kızım biz annenle artık aynı evde uyumuyacaz.
Damla:Ama neden?
Mazhar:Canım kızım bunu şimdi anlayamazsın.İlerde daha iyi anlayacaksın.İnsanlar bazen anlaşamaz ve ayrılırlar.Çok doğal bu.
Damla:Ama bnm suçum ne?Ben artık seni göremiycem...
Mazhar:Hayır canım kızım.Seninle hep görüşecez,parka gideceğiz sürekli seninle olacağım.
Damla:Söz mü?
Mazhar:Söz canım kızım dedi ve Damlanın yanaklarından öptü.

Ama tutmamıştı sözünü babası.Ayrıldıktan sonra babasının işlerinden dolayı çok az görüşmüşlerdi.Öyleki en son ne zaman gördüğünü hatırlamıyordu bile...Zilin çalması ile düşüncelerinden sıydrıldı.Annesi onu çekiştirmeye başlamıştı bile.

Damla ve Ahu kapının önüne geldiler.Damla tam kapıyı açacakken Ahu onu durdurdu ve üzerini bir kez daha kontrol etti.Damla'yı onayladıktan sonra Damla kapıyı açtı.

Damla:Baba??!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Özet

Gardırobundan siyah darpaça pantolonunu ve üstüne siyah sweetini geçiriverdi.Siyah saçlarını saldı ve gözüne kalın bir şekilde kalem çekti.

Ahu:Damla sen ne yaptığını sanıyorsun?
Damla:Valla yemek yemek için aşağı indiydim anneciğim.Bi problem mi var?
Ahu:Birde benimle dalga geçiyorsun!!Çabuk odana git ve üstüne adam gibi bişey giy!!
Damla zorakide olsa odasına çıkıp üstünü değiştirmeye koyuldu.Üzerine yeşil dizinin az üstünde askılı bir elbise giydi.

Mehmet:Barış şu kravatı bağlar mısın lütfen?
Barış:Iıh.Asla olmaz.Ya peder bn gelmesem oraya olmaz mı?
Mehmet:Hayır olmaz!

Mehmet ani bir hareketle arabayı döndürdü.

Barış:Noldu baba?
Mehmet:Damla için aldığım hediyeyi unuttum.

Damla çok stresliydi.Tırnaklarını yiyordu(stresli olduğu zaman hep yerdi zaten)Birden aklına anne ve babasının ayrıldığı gün geldi.
Damla:Baba??!!

2.BÖLÜM

Damla ve Ahu hanım şaşkınlık içerisindeydi.Şuan burda olacak en son kişi karşılarında dikiliyordu!

Ahu:Sen naptığını sanıyorsun?Nsıl gelirsin benim evime??!!
Mazhar:Asıl sen n'aptığını sanıyorsun?Ben kızıma yeni baba getirmeni istemiyorum!
Ahu:Niye ki?Sen babalık görevini yapmadın!Kızının baba sevgisine ihtiyacı var!
Damla:O adam mı göstercek o sevgiyi?
Ahu:Damla kapa çeneni!Mazhar bunları sonra konuşuruz.Şimdi misafirleri bekliyoruz.
Mazhar:Tamam gidiyorm.Ama tekrar konuşacağız bu konuyu!

Mazhar Damla'nın yanaklarından öptükten sonra hızlı adımlarla arabasına ilerledi.Daha sonra gecenin karanlığında gözden kayboldu.Bu sırada Mehmet beylerin arabası göründü karşıdan.
Mehmet bey arabayı evin önüne park etti.İlk önce arabadan Mehmet indi.Ahunun yanaklarından öptü.Damlanın elini sıkmakla yetindi.Damlanın halinden hç memnun olmadığını anlayabiliyordu.
Daha sonra arabadan Barış indi.Damla'yls göz göze geldiler bian.Daha sonra yanlarına gitti.Ahu hanımla tokalaştı.Damlayı baştan aşağı süzmeye başlamıştı çoktan.Damla onun kendisine bsktığını anlayınca huzursuzlandı.
Ahu hanım misafirleri içeri davet etti ve emek masasına doğru ilerlediler.

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ecem:Off yaa..Barış neden gttiki oraya sanki??!
Murat:Öff ecem.Kes artık gitmesi gerekmiş ve gtti.
X:Abi şu gelen kızlara baksana!
Murat:Şu sarı saçlı olan iyi parçaymışVery Happy
X:Valla abi zevkli adamsın.Ama yanındakide dehşet.
Murat:Yok yok.Sarışınları severim:D

Murat erinden kalktı.Yasemin ve Büşraya doğru ilerlemeye başladı.

Yasemin:Ya büşra.Ben korkuyorum babam öğrenirse gebertir beni!
Büşra:Merak etme öğrenmez!
Yasemin:Ya burdakiler anlarsa?
Büşra:Ya 17 yaşındayız neyi anlıcaklar allah aş....
Murat:Selam kızlar.
Büşra:Selam.
Yasemin:Noldu niye geldiniz?
Murat:Konuşmak tanışmak için Very Happy
Yasemin:Yok biz almayalım güle güle.
Murat:Seninle konuşmak isteyen yok zaten.Üstüne alınma...
Yasemin:Yaa demek öyle!Büşraylada konuşamazsın!
Murat:Nedenmiş o?
Yasemin:Çünkü biz gidiyoruz.!
Büşra:Ya yasemin daha yeni..........
Yasemin:Gidiyoruz dedim!
Murat:Kız gitmek istemiyor.Sen gidersen git!Seninle knouşmak istemediğim için kıskandın dimi:D
Yasemin:Yok daha neler!
Murat:Tabi kıskandın!Kızım benim seninle ilgilenmem için senin yüzüne bakılacak kadar güsel olman gerekli!

Bu sözü söyledikten sonra Yasemin Murat'ın gözüne okkalı bir yumruk geçirdi!

Murat:AHHH!
Yasemin:Artık senin yüzünede bakılmayacak!
Murat:En azından benimki geçici!
Yasemin.Hadi büşra.Gidiyoruz.
Büşra:Tamam.Geliyorumm...

Murat bu sırada Büşraya telefon numarasını vermek isted fakat büşra kabul etmedi.Yaseminle birlikte koşar adımlarla mekandan uzaklaştılar.
Murat'ın yanına Burki geldi.

Burak:Abi nasıl indirdi umruğu yaa zuhahahaa!!
Murat:Kes sesini!
X:Abi çok kötü rezil oldun vee
Burak:Rezilliğini kameramla belgeledim:D
Murat:Siliyosun o resimleri burak!
Burak:Iıhh!!
Murat:Bak kırarım o kameranı çabuk sil dedim!
Burak:Geçenkini kırdığında aldırmıştım sana.Tekrar alırsan olur:D
Murat:............(argo:D)

----------------------------------------------------------------------------------------

Yemekte sessizlik hakmdi.Her ne kadar Mehmet ve Ahu konuşmak isteselerdi Damla ve Barış onları dinlemiyordu.Tabi farklı şekillerde.Barış telefonuna ardı ardına gelen mesajları cevaplamakla meşgulken Damla elindeki çatalla yemeğini karıştırıp duruyordu.
Sessizliğ bozan Ahu hanım oldu.

Ahu:Eeee çocuklar dersler nasıl?Damlaylada konuşamadık uzun zamandır.

Ne alaka şimdi diye düşündü Barış ve Damla.Bir süre tiptip baktıktan sonra Damla Konuşmaya başladı.

Damla:Sanki bilmiyosun anne.Berbat...
Barış:aL bndende o kadar:D
Mehmet:AL birini vur ötekine:)

Ahu hanım bunun üzerine büyük bir kahkaha kopardı.Masadki herkes neyin bu kadar komik olduğunu anlamaya çalışıyorlardır.

Barış:Acaba lavobo ne tarafta?
Ahu:Damla kızım Barış'a lavobonun yerini göstersene.

Damla olumlu anlamda başını salladı.Lavobo<üst kattaydı üst kata çıktılar.Damla Barış'a lavoboyu gösterdikten sonra odasına gitti.Lavobonun önünden geçerken Barışın telefonla konuştuğunu duydu.

Barış:Oğlum kadın tam bi afet.Babamın aşk oacağı kadar var.Ama salak biraz.Pederin her sölediğine kahkahalarla gülüyo:D
X:.....................
Barış:Onu pek tanımıyorum.Konuşmadık çok.Ama gıcık bişeye bensiyo.Burnu havada azcık..
X:...........................
Barış:Bilmem ki bakmadım öyle.Ama güzeldir sanırım.Amaan ufaklığın teki işte..Oda salaktır anası gibi:D
X:..........................
Barış:2 yaş 2 yaştır.Neyse ben kapatıom.

Barış telefonu kapattı.Arkasını döndüğünde Damla'yı gördü.

Barış:Sen benim konuşmalarımı mı dinliyorsun yoksa?

Bölüm Sonu

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

3.BÖLÜM

Barış çok sinirli görünüyordu.Bundan Damla bile ürkmüştü.

Barış:Sen kendini ne sanıyosun nasıl benim özel telefonları mı dinlersin?
Damla:Be-ben özür di...........
Barış:Bak ufaklık anne ve babamız evlendiği için gerçek abi-kardeş olmayacaz.Benden mümkün olduğnca uzak dur!
Damla:Yeter artık ya!!Hem suçlusun hem güçlü!Benim hakkımda bilip bilmeden konuşuyorsun,anneme hakaret ediyorsun hala suçLu bn oluyoruM!Asıl sen kendini ne sanıyorsun??????!!

Bu sözler Barış'ı iyice kızdırmıştı.Damla'yı kolundan tuttu ve duvara yapıştırdı.

Barış:Kızım uğraşma benimle yoksa...
Damla:Ne yhapıcaksın ha? deyip Barışın kollarından ani bir hareketle kurtuldu.
Barış:Çok kötü şeyler...

--------------------------------------------------------------------------------------

Yasemin:SaLak yaaa!!!
Büşra:Tamam Yasemin.Sakin sakin ...ReLaXsss bu erkek milletini takma kafana...Bak bana sıkınca tekmeyi atıyorum,yeni aşklarayelken açıyorum:D
Yasemin:Ya sevgilimle kavga etmiş gibi konuşuyorsun!Salağın teki işte.Hakkında konuşmaya değmez...
Büşra:Aaaaa şurdaki bar......
Yasemin:Benim daha iyi bir fikrim var.
Büşra:Neymiş o?
Yasemin:LunapaRk....ı
Büşra:Hayı.........
Yasemin:Hiç ağzını açma.senin önerdiğin yerleride gördük!
Büşra:Ama sen gondoLa binemiyosun!
Yasemin:Ya nasıl biniyim ona ters döncek gibi böööö bak düşününce miğdem bulandı.
Büşra:Çok eğlenceli amaaa:(
Yasemin:Tabi sen Damlayla birlikte ayakta biniyosun!Nasıl duruosunuz anLamıyorum??!!
Büşra:Kızım biz koRKak deiLiz snn gibi!!!

Sofrada yine sessiz bir ortam vardı.Damla ve Barış gözleriyle konuşuyordu adeta.Birbirlerine sert bakışlar atıyorlardı.Bunu Ahu hanım farketmiş olacak ki sessizliği bozdu.

Ahu:Dilerseniz artık salona geçelim.
Mehmet:İyi olur.
Barış:Bence uzatmadan evimiz biz gidelim baba
Damla:Katılıyorum.
M&A:Saçmalamayın!
Mehmet:Konuşmamız gerekiyor.
Barış:Ne konuşacaz?
Mehmet:Salona geçelim ilk önce.
Ahu:Evet salona geçelim.

-------------------------------------

Kimsenn gıkı çıkmıyordu.Duydukları karşısında Damlada barışta çok şaşırmıştı.Damla yutkundu.

Damla:Ne okuldan mı ayrılacam?

Bölüm sonu

iLk 3 bölümü ekledim.Haydin hayırlısıVery Happy
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 11:22 am

Bölümlerini merakla okuycazzz Very Happy Yenileri de gelsin bir an önce İmkansız Aşk // |~zynß~| 945432
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 10:26 pm

gelcek tabee Very Happy dimi kujummm Very Happy inş. cnm bayramda yokuz malesef emme songünleri felan gelebilirim e ozmna kadarda güselo lur buralar inş. Very Happy
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 4:50 am

bayramda mı koyacan ya Sad Sad ben evde değilim ki daha erken koy lütfen..
|~zynß~|

~Admin~
~Admin~
|~zynß~|

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 8:27 am

Canım yaRn aLışveriş yapcaz soRada bayram zaten....

bnde giremem bayram sanırım..Bayramdan soRaki haftaya kadar kayacak sanrıım:(
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 8:34 am

offffff napalım bakalım beklicez mecburr
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 9:49 am

suFFEEE dewam!!
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 2:05 pm

[b]Bekleriss ya nolcak ki.Bayram olunca siteyi girmek sorun deilde insanın senaryo yazmayı canı istemiyo. Bayram bayram etraf cıvıl cıvıl çiçek ,böcek, keçi ,koyun kan İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645 Ben çok gevezelik ettim ama sölemek istediim Hep Destek Tam Destek..!! İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645 [b]
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 2:20 pm

Iyyy irenc kann..Snn icinde 1 satanistlik damari war Dil Çıkaran İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 3:43 pm

ıyyyyyy bu kızın içine öcü kaçmış İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645 İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645
hee valla kıs ohhh kanlar tazee tazee Allah nasip ederse bizzde kescez halamlarlaa bn böle kanı alıp anlıma sürecemm

(kendime inanamıyorumm ıyyyyyyy'ım resmen yaa Very Happy İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645 )
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 11:01 am

kan mı koyun kanı mı ayyy yazık oo koyunlara Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 12:00 pm

Kurban kardeşim yazık mazık diil Farz.Yanlış sölemedim dimi.

Satanist demeyin ya bozuluyorumBen kedileri severim.Annem kızmasa kediyle uyurum yani.Ama satanistler kedi kesyomuş.Kibarından ruhsuz derseniz olabilir İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645

Ebruş harbiden öcü mü kaçmış bilmem.Millet öcüm diye seviyo beni ya İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645

Cidden sürcen mi alnınakan? Ay ben bayılıverrim kan görünce İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645

Bu arada konuyuda süper dağıttık Zeynep arada kaynadı yani İmkansız Aşk // |~zynß~| 245645
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 2:18 pm

heppp snin yüzünden öcüüü sus kıss yb yb yb yb yb yb yb ...........................!!!!!!!! yani Very Happy
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 2:54 pm

dewam yawww chatLadıq burdaa
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 1:18 am

Taaam taaam sustum.

YB YB YB YB YB.........
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 7:06 am

farz değil aslında fakirle kesemiyor y inede üzülüyorum zavallılar için yani onlarda canlı ama bir yandan da fakirlere dağıtıyoruz onlar mutlu oluyor Smile
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 2:54 pm

yaaaa bebemm ee artık çatlancan mı bizi koy artık şu yeni bölümüdee çatlamıyak deil mi ama
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 2:12 am

Bencede yakoy artık....
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: İmkansız Aşk // |~zynß~| İmkansız Aşk // |~zynß~| Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 4:06 am

hadi koy artık valla çatlayacağım

İmkansız Aşk // |~zynß~|

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki