GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu )

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Vide
MesajKonu: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 12:12 pm

aRqadasLaRım özeLLikLe asık oLan kısıLer cvpLasın
ben nie asıq oLamıyoRum cok istiyoRum ama oLamıoRum
oLmak istiyoRum eTrAfta asıkq oLunck cocuk doLu ama bı turLu oLamıyoRum herkes bırıyLe cıkıo ama bn cıkamıorum
mal gibi kaLıom ynLarında
cok tekLif qeLio reddediom cunqu hosuma qitmio hosLanamıom qımseden hosLandıqım kısı ise bi baqıom basqasaını sevio

noLcaq bnm haLim :p
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 7:24 am

Bana sen kusursuzu arıyomuşsun gibi geliyo ama şunuda dikkate alman gerekir kusursuz kimse yoktur.Birinden hoşlanıyosun takibe alıyosun hoşlanmadığın davranışları çıkıyo bırakıyosun.Eğerr bunlar kötü davranışlar deilse onu öylece kabul etmeye çalış.Hem bu sorun edilecek birşey değil ki.Daha 13 yaşındasın.Ben ilk kez biriyle çıkaya başladığımda 7.ci sınıftaydım.Bizim sınıfa yeni gelmişti .Hoş çocuktu.Teklif etti.Bir süre düşündüm kabul ettim.Ama 2 hafta demedi ayrıldık.Biriyle sevgili olmaya karar vermeden önce iyice düşünmelisinde ayrıca.Seviyorsan bunu kabul ediceksin.Şu anda yaptığın ettiğin herşeyden sorumlusun.Aşık olcak birini ararsın.Biraz öle olmuş gibi hisseder çıkmaya başlarsın ilerde gerçekten birine aşık olduğunda bu öncekiler senin için sorun olabilir.Bu yüzden zamana bırak.Etrafındakilerin sevgilisi var yada yok.İlgilenme.Hoşlandığın kişi başkasını seviyosa vede sen onu gerçekten seviyosan onun dikkatini çekecek şeyler yapabilirsin.Yine mi olmuyo.O teklif edenlerden birini değerlendirebilirsin.Sevmeyi dene.Eğer seversen de teklifini kabul et.Hem bu durumda o hoşlandığın çocuğun da seni sevip sevmediğini öğrenebilirsin.Kıskandırma metodu yani aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) 160718
~>SißéL<~

CoAdmin
CoAdmin
~>SißéL<~

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 366 Nerden :
Kişisel İLeti :
«« ẰگЌĮм گéήì گèυìУǿŕµм »»
Aktiflik Puanı:1366
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 10:36 am

cnm etrafta çok aşık olunacak kişi var ama hoşlanamıyorum demişsin..İnsanın krşısına 1 kere bilemedin 2 kere doğru kişi çıkar..Ancak böyle 13-14 yaşlarında bazı insanlar doğru insanı bulmayı çabalarlar...İşte bu flört olaylarında aşık olan insanlar aşık olmazlar aslında..sadece aşık olduklarını sanırlar..Sonradan yanlış olduunu anlayınca yaralanırlar..Sen şanslısın ki arama çabasına girmemişsin..Her şeyi zamanında ve daha az yara alarak yaşayabilirsin Wink
https://gencforum.forumakers.com
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 11:24 am

bebeim bnde aynı durumdayım ama bnmki çok farklı farkıda bn istemiyorum hem bnim sevdiğim kişi gelip çıkma teklifi etsemde kabul etmem biliyorumki çıktığım kişiyi çooooooooook sevsemde o da çoooook sevsede illa bi yürek acısı olacak çünkü bu AŞK... aşk insanı olgunlaştırır her acıya gögüs gerdirtir ve emin ol snin dier arkilerin gibi takığ koluna sevgilini mutlu olacağına inanma bu yaştaki sevgililer çocuklukk istiyen alınsın kırılsın ama bu böyle bn ilkkez lise 1 de çıktım ve o kadr pişman oldumki bikere çıkan bidaha çıkmak istiyor buna emin ol keşke hiç çıkmasaydım diorumm haa iyi yanlarıda var iyi yanlarıda mutluluktan uçuyorsun her gün sni düşünen biri oldununu biliosun sora ne biliyim deişik bi duygu:) bide şey demişsin bn seviom o sevmiyo bebeim zaten doğanın kanunu bu hani ismail yk'da dioya ""bni beğeneni bn beğenmem bnm beğendiğim ise o bni beğenmez"" bu hesap yani sana diyeceğim zamana bırak sn şimdi bu aşk meşkleri at kafandan millet çıksın sanane bundan boşwer aldırmaa hem emin olki onlarda hep mutlu deilki sn onlardan daha mutlusun hatta tmm mı şimdi sn derslerini düşün herşeyi bırak snin için sadece ailen,arkilerin ve derslerin bu 3ü işine yarar ancak üniversiteye gittiğinde gerçekten ciddi aşklar başlar haa lise 2-3-4 de felanda olabilir ama yarım kalırsın buna inan snin iyiliğini isterim cnm ama yinede sn bilirsin tabii Very Happy
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 10:31 am

büşracım demişsinki özellikle aşık olsanlar cevaplasın.Ben aşık olmadım ne de biriyle çıktım inan şuan başımın çok rahat olduğunu düşünüyorum hatta iyiki de yok gibisinden düşünüyorum ben şuan tamamen derslerimi düşünüyorum en azından geçmek zorunda olduğumuz ve hayatımızı belirleyeceğimiz bir sınav var geleceği göremem zaten de bilemem Allah'tan başka kimse bilmez ama ben bu yaşlarda yani 13-14 hatta lise de bile bu aşk meşk olayı uğraşmayacağımı düşünüyorum çünkü şimdi biryle çıktım diyelim en fazla bir ay sürer daha da süreceğini düşünmüyorum tabii bu benim fikrim şuan herkesin kolund abiri var dolaşıyor etrafta tabii ki herkesin etrafında böyle kişiler var ama bence hiç kafana takma ama sen eğer gerçekten seviyorsun ve karşındaki kişinin de sana aynı şekilde değer verip ve de derslerinde aynı düzeninde gideceğine inanıyorsan tabii ki aşk senin çok güzel olur ama sevdiğin biri olduğunu ve onun seni sevmediğini yazmışsın bence kafana takma o kaybeder di mi yani ne kendini üzüyorsun salla gitsin bunar tabii benim fikrim işine karışmak istemem senin iiliğin için diyorum sadece
https://gencforum.forumakers.com/
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimePaz Ara. 28, 2008 12:54 pm

Ne kdr uzun yasmissiniz. Ayrica ciqma bncede Lise 2 Lise 3 ' de oLe seeLeri yab.. Bn bi kere o hataya dusdm. bir daha da dusmeyeceqim. Onumuz SBS.. Sewdiin hosLandiin birisi oLabiLir bu qayed normaL biz erqeniz. Karsi cinse duyquLarimis deisiq oLabiLir. Bu da yasimiz qereqi...
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 1:34 pm

vovvvvvvvv qızLaR qüzin abLaLaRım sizi gidi sizi yErİm ben sizi saGoLun bıdaneLerim
zuahaha bunLarın hebsini bıLıoRum cunqu neden her qun annem anLatıoo
ki bnde bıLıoRum Farkındaım ama ısTe ..Very Happy
tabeeqi dersLer her seyden önmLi ki bnm ıcınde öLe suan deRsLerim qayet eii
SBS her seyden önmLi ama abLamın seFqiLisi vaR sabahtan aqsama kdr mesejLasıoLar deLı oLuYoRum HeeLe bızım buRda bı qız vaR bı yas qüzük bnden Allah ım sanqi sımdı töbe töbe seVgiLisi vaRmısda co k tatLıymısda ondan basqasını düsünemiomusdA deLı oLuYoRm annesi bı oqRense azına bıppp de ısTe neysemm qızLar canLarım cok saGoLun..!! tavsiYe + nasihat + su +bunLarınız ıcın aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) 245645
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 3:03 am

xD xD xP
Mick St.John

aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Yildiz10
Mick St.John

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 30/07/09 Mesaj Sayısı : 7 Nerden : Ümraniye/İST.
Kişisel İLeti :
..........
Aktiflik Puanı:17
MesajKonu: Geri: aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu ) Icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 7:21 pm

Merak etme,istediğin zaman aşık olamazsın,aşk zamansızdır,ve isteğe bağlı olarak da aşık olamazsın,gerçekten aşık olduğun zaman bunu iliklerinde hissedersin,bilmesem söylemem Smile Ama maalesef aşkım karşılık bulmadı benim,unutmaya çalışıyorum Smile

aşk yaRdımı(LütFen qiR bnm ıcın yab bunu )

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası