GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bir Gazetecinin Gezileri...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
Bir Gazetecinin Gezileri... Vide
MesajKonu: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 11:18 pm

Arkadaşlar benim önceki konumu Adanalı'ya benzetmişsiniz zaten benimde içimi tutmamıştı şimdi daha iyi ve farklı bişi buldum.Burada gazeteci her gittiği yeri,orada tanışıp röpörtaj yaptığı ünlüleri ve yaşadığı maceraları anlatacak.Yanlız bunları bir günlük gibi değil ses klipi (ses kaydetme) olarak kaydedecek.Toplam kaç bölüm olur bilmiyorum ama 25 falan yapabilirim belki daha az yada daha fazla...Şimdi yorumLarınızı bekliyorum daha sonra 1. Bölümden (kayıttan Very Happy) başlarız... Bir Gazetecinin Gezileri... 536931
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 6:44 am

hmmmm güzel bişiye benziyor pekii burda oyuncular var mı_?
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
Farklı olmak istiyorsan,farklı davran.
Aktiflik Puanı:1729
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 7:22 am

oyucuları tanıttıktan sonra başla bence ama güzel bir senaryo olacak bence
https://gencforum.forumakers.com/
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 8:25 am

Oyuncularıda bi göster bebişim.Ben öncekinide sevmiştim aslında.Adanılı'yıda severdim:)Nese Farklı olmuş gerçekten ve güzel:) Kayıt yerini anlamış deilem.Oyuncuları ve ilk Kayıtı Very Happy Merakla bekliom:)
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 11:37 am

GAZETECİ= Sinem Kobal (Nisan)

NİSAN'IN SEVGİLİSİ= Fırat Çöloğlu (Eray)

NİSAN'IN EN YAKIN ARKADAŞI= Aslı Enver (İdil)

NİSAN'IN EN YAKIN DİĞER ARKADAŞI= Fulya Zenginer (Pelin)

ERAY'IN EN YAKIN ARKADAŞI VE NİSAN'A AŞIK OLAN DİĞER ÇOCUK= Mehmet Aslan (UMUT)

En son ~A$Lı&lt;3 tarafından Salı Ocak 06, 2009 7:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 10:44 pm

güzel kadro hadi hayırlısı Very Happy bekletme bizi hemen koy yeni bölümü Very Happy
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 3:08 am

KAYIT 1.

Evet… Merhaba! İlk Kayıtımı yapacağım ve çok mutluyum.Yarın Nevşehir’e gideceğiz.Ürgüp,Göreme her yeri gezecekmişiz…Şimdi neden çok mutlusun diye söyleniyorsundur.Hemen yumurtlayayım; bir süre sonra gazeteci olarak yaptığım yorumları,çektiğim fotoğrafları ve genel kültürümü yeterli görüp beğenirlerse beni herhangi bir gazeteye köşe yazarı olarak alacaklarmış!! Yha inanamıyorum…Tabi sadece beni değil geziye katılanların diğerlerini de.Sanırım yılın sonunda bir okul gibi topladığımız bu kültürel bilgilerle bize sınav yapacaklar!Bu benim için hem çok iyi hem de kötü.Herkes kazanmak ister tabi…Ben kazanırsam ne ala süper ama bir yandan da İdil ve Pelin’in de kazanmasını isterim…Çünkü onlar benim en yakın arkadaşım.Neyse şimdilik bu kadar yarın görüşürüz!!

KAYITIN SONU…
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 7:28 am

Kısa yaaa.Böylecik kayıt mı olur Bir Gazetecinin Gezileri... 245645

Bu arada kodro güzelmiş Sinem Kobal la Mehmet Aslan'ı daha çok yakışıtırıyom ben ama sen böle seçmişsin.Böylede güzel Smile Devamını bekliom..
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 729 Nerden : mutlu insanlar diyarından
Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 8:02 am

kısa olmuş ama diğer bölümlerde telafi edersin di mi bize şöyle iki sayfalık yazarsın olur biter Bir Gazetecinin Gezileri... 245645

çok güzel olmuş canım kadroda süper
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 8:27 am

yha 2 saat kayıt yapamayacağı için kısa olacak tabi ama ilerki bölümleri denerim xD
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePtsi Ara. 29, 2008 8:29 am

E gelsin artık yk..!!! YK da komik oldu haa Bir Gazetecinin Gezileri... 245645
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 3:05 am

KAYIT 2.

Selam…2 Haftalık Kapadokya tatilimiz sona erdi ve orası o kadar büyüleyici bir yer ki anlatamam! Pelerin elbiseli, hafif kırık şapkalı dev insanlar gibi duruyor o peri bacaları…Bir pansiyonda kaldık tabi İdil ve Pelin’de yanımdaydı.Onlarla aynı odayı paylaştık…Tabi beni rahat bırakmayan Umut vardı…Allah’ım bu çocuk asla vazgeçmeyecek.Eray’ın en yakın arkadaşı olmasına rağmen neler yaptı bir görseniz…Yok efendim gece yarısı odanın kapısına dayanmak,bayılana kadar içmek,sigara .. OFFF bir rahat durmuyor!! Eray bi öğrense Umut’uda keser bana da küser…Neyse şimdi gözlerim kapanıyor.Duş alıp yatıcam çok yoruldum.Allah’tan bizim temizlik hastası İdilimiz evi gelir gelmez temizledi…Neyse ayrıntıları yarın anlatırım en kısa zamanda da Umut beyefendiyle konuşmamlazım görüşürüz BAY!...

[b]KAYITIN SONU…

En son ~A$Lı&lt;3 tarafından Salı Ocak 06, 2009 7:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ßüŞii =)

Mod
Mod
ßüŞii =)

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 7:08 am

çok güzel olmuş cnm Smile yk yk yk yk....
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 10:53 am

saol cnm Cool))))
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimePtsi Ocak 05, 2009 9:29 am

Güzel ama kısa yaaaaa. YK YK YK YK Bir Gazetecinin Gezileri... 245645
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Bir Gazetecinin Gezileri... Bir Gazetecinin Gezileri... Icon_minitimeSalı Ocak 06, 2009 7:41 am

evet ama uzun uzun kayıt yapamayacağı için.. Mantıken... Bir Gazetecinin Gezileri... 945432 Cool

Bir Gazetecinin Gezileri...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası