GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum Vide
MesajKonu: Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 8:39 am

Gülben Ergen, önceki gün Airport Alışveriş Merkezi'nin açılışında konser verdi. Kısa ve kıvırcık saçlarıyla dikkat çeken Ergen, yağmurlu havada sahnede olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Duyarlı olmalıyız
"Uzun zamandır sahneye çıkmadım ve havanın yağmurlu olması problem değil" diyen şarkıcı, "Ben yağmurlu ve soğuk konserleri daha çok severim" şeklinde konuştu. Konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Gülben Ergen, sanatçıların terör gibi sorunlara karşı daha duyarlı olmaları gerektiğini vurguladı. Ergen, Nazan Öncel'den beste almak için kendisine tektaş yüzük hediye ettiği iddialarını da şöyle yalanladı: "Hakkı ödenmemiş hiçbir şarkım yoktur. Hakkını maddi, manevi ödediğim şarkılarıma gözüm gibi bakar, ayrıca benimle çalışan tüm besteci, söz yazarı dostlarımı da gururlandırırım. Ama tektaş alamam. Milyonlarca insana onların şarkılarını ezberletebilmenin verdiği gurur daha kıymetlidir
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum Vide
MesajKonu: Geri: Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 11:54 am

SAgOLL

Yağmurlu konserleri daha çok seviyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası