GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşkta Sorunlarım Var...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 04/12/08 Mesaj Sayısı : 430 Nerden :
Kişisel İLeti :
ஐ◄███▓▒░░ σ∂αмıη нαуαℓєтιѕιη ѕєѕѕιzℓιğιηє αşığıм ░░▒▓███►ஐ
Aktiflik Puanı:1430
Aşkta Sorunlarım Var... Vide
MesajKonu: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 1:06 am

Aşkta sorunlarım var,kavga ediyoruz,paylaşamıyorum,ayrılmak istiyorum,o ayrılmak istiyor.....

gibi bir sorununuz varsa doğru yerdesiniz. Sorununuzu anlatın.Arkadaşlarımız yardım etsin.Konuşarak doğru yolu bulacağınızdan eminiz.....
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:21 am

aşkta sorunlarunum var melisa hanımm...
aşık olamıorm Aşkta Sorunlarım Var... 245645 yardım et Aşkta Sorunlarım Var... 59824
_éßRu_

~Admin~
~Admin~
_éßRu_

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 30/11/08 Mesaj Sayısı : 696 Nerden :
Kişisel İLeti :
SéRSéRiM
Aktiflik Puanı:1696
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:26 am

aynennnn melisss hanımmm bn nie aşık olamıyorummmm xD
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 01/12/08 Mesaj Sayısı : 747 Nerden :
Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
Aktiflik Puanı:1747
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 10:28 am

vaLLa o doqru kısı buLunMaması cunku bnde asık oLamıorum
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 11:06 am

bide bi sorunum daha var her gürdüğümü insan sanıorm Aşkta Sorunlarım Var... 245645
ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 3:00 pm

OooOOoO ahaanda bu muhtesemm her gördüğümü insan sanıyom

yani insan görünüşLü hayvanLarLa

insan görünüşLü insanLARI ayırt edemion hemiii

hah ozamannnnn

bende bıLmıom zuahhahaha
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 6:23 am

hahaaaaa
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Yaş : 29 Kayıt tarihi : 06/12/08 Mesaj Sayısı : 536 Nerden :
Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
Aktiflik Puanı:1536
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 10:28 am

Ya bnde bazen erkeklerden nefred ediom
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 12:21 am

Evet Arkadaşlar şimdi Uzman Psikolog+Aşk Dktoru Melisa sizlere yardımcı olacak Aşkta Sorunlarım Var... 245645

Aslı: Aşık olamama sorunun doğru kişiyi bulamamandan ve kusursuzu aramandan geçebilir.Kişilerde kusur aramak yerine davranışlarını tartıp kendine uygun olup olmadığına bakmayı denemelisin.

Her gördüğünü insan sanma durumuna gelince,bir uzmana görünmeni ve uzun süreli bir tedavi almanı tavsiye ederim Aşkta Sorunlarım Var... 245645 Aşkta Sorunlarım Var... 245645

Ebru: Senin aşkı bulamaman ise Aslı dan farklı.O senden kaynaklanan bir problem.Sen aşkı bulsanda cadılığından dolayı çocuk senden kaçıyooo Aşkta Sorunlarım Var... 245645 Aşkta Sorunlarım Var... 245645

İsra: Size gelince bazen erkeklerden nefret ettiğinizi söylemişsiniz.Bu çok normal bir konudur.O nefret kısa bir süre sonra geçecektir.Çünkü bu tüm erkeklere bağlı bir konu değil.Bir veya birkaçında gördüğün herhangi bir davranış veya olayın senin hoşlanmadığın bir durum olmasından ve bununla beraber her erkeği aynı kesfeye koymandan kaynaklanır.
Her ne kadar Erkek değil mi Hepsi Aynı desekte aynı değildir....

İnşallah yardımcı olabilmişimdir.Sorunlarınızı ''askdoktorumelisa@.......... '' adresine e-postayla gönderebilirsiniz Aşkta Sorunlarım Var... 245645

ßusRy xX

~Admin~
~Admin~
ßusRy xX

Kişisel İLeti :
Lanéét oLsn xD
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimeC.tesi Ara. 20, 2008 10:36 am

banada yaRdım edd asık oLamıyoRm

sevdiğim zannettiğim kısı baan sevgiLim var deyo niyeyse ıc saLLamıyorum hayadıma hıc bıse oLmamıs gibe dewam ediom sevmemdimmi onu Very Happy oFF karısık kısıLıqıme göre bı krr ver nieeeeee asık oLamuyorum
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:13 am

Zuahaha xD Saqol cnm. Bn bizim siniftaki haywanlar yuzunden soumustum. Neyse artqi ole bisi yoq Wink Yine de saqol
öcCcü-böcCcü

Mod
Mod
öcCcü-böcCcü

Kişisel İLeti :
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 7:43 am

Aşkdoktoru karşınızda Aşkta Sorunlarım Var... 245645

Büşra : Senin sorunun Vodafone'nin anı yaşa teorisinden gelmektedir Aşkta Sorunlarım Var... 245645 Sevgilim var dedi ve sen hiç sallamıyosan Onu sevmemişsin demektir ve bu senin deil onun sorunu:)

İsra: Nasıl da bildim ama dimi? Aşkta Sorunlarım Var... 245645 Uzman psikolog dioruz şurda demi yani?Smile Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:)

Mutlu günler...!
iso2007

Mod
Mod
iso2007

Kişisel İLeti :
Fa[bi]sRa
MesajKonu: Geri: Aşkta Sorunlarım Var... Aşkta Sorunlarım Var... Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 11:36 am

Tesekkurler cnm cooq yardimci oldn xP

Aşkta Sorunlarım Var...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası