GencForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GencForum

HoşGeldiniz Misafir
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  İstatistikLer  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Recep İvedik 2

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
~A$Lı<3

Mod
Mod
~A$Lı<3

Yaş : 28 Kayıt tarihi : 02/12/08 Mesaj Sayısı : 612 Nerden :
Kişisel İLeti :
Aktiflik Puanı:1612
Recep İvedik 2 Vide
MesajKonu: Recep İvedik 2 Recep İvedik 2 Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 7:24 am

Recep İvedik 1′ i ilk izlediğim zaman kahkaha krizlerine girmiştim. Kendi kendime “acaba Recep ivedik 2 ne zaman çıkacak?” diye sorular soruyordum. 2 Şubatta çıkacağını duyunca çok sevinmiştim. Bu arada filmin konusunu da çok merak ediyordum. Geçen gün milliyet cafe’ de filmin konusu yazıyordu.

İşte recep ivedik 2 nin konusu:

Recep ivedik 2 filminde recebin babaannesi yani nenesi recebe sürekli ” Sen nasıl adamsın, kazık kadar adam oldun halen bir baltaya sap olamadın, bak kuzenin Hakana ne kadar büyük bir iş adamı olmuş, hiç ondan da mı örnek almıyorsun” gibisinden eliştiriler yapar. Recep de gaza gelip çalışmaya karar verir.

Bu durumu duyan zengin kuzen Hakan Recep’ i işyerine müdür olarak alır. Recep’ de müdür olunca otelde terör estirir. Recep abimiz ilk iş olarak Fashion TV yi kaldırıp, çalışanlara at yarışı kanalını izlettirir. Çalışanların kiminin sakalına kiminin saçına karışan Recep çalışanları canından bezdirir.

İş yerine iyice alışan, işi iyice öğrenen Recep japon bir firmayla anlaşma imzalayarak işi ne kadar öğrendiğini ispatlamış olur.

2 Şubat 2009 da vizyona girecek Recep İvedik 2 yi merakla bekliyorum.

Bu arada filmden resimler yavaş yavaş internete sızmaya başladı işte recep ivedik 2 yani recebin babaannesi filminden bir kare Recep İvedik 2 908257

Recep İvedik 2 1kzd1

Recep İvedik 2

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası